Reference

avantgardeplus-reference

Avantgarde PLUS

Mladý, ambiciózní, kreativní a velice schopný, takto lze krátce charakterizovat Jakuba Kantora, majitele firmy KANTOR GRAPHICS. Do jeho rukou jsme se rozhodli svěřit vytvoření kompletní nové vizuální identity firmy. On a jeho tým odvedli obrovský kus skvělé práce, kdy vytvořili zcela nové logo, webové stránky, reklamní materiály, které dnes důstojně reprezentují naší firmu. Individuální a profesionální přístup, tohle velice oceňuji a mohu jen doporučit.

Radek Kajfosz – majitel firmy Avantgarde PLUS

www.avantgardeplus.cz

poner-reference

PONER

S Jakubem Kantorem spolupracujeme od našich začátků, tedy cca 4 roky. Co oceňujeme zejména, je Jakubova rychlost. My pracujeme hodně zrychleně a Jakub se nám umí přizpůsobit. V podstatě můžeme říct, že nás nikdy nenechal na holičkách a naše spolupráce funguje stoprocentně. Je spolehlivý, kreativní a umí naslouchat a pracovat podle našich potřeb.

Nikol Ponerová a Jakub Poner – Fashion designers

www.ponerofficial.com

eurolanche-reference

Eurolanche

S Jakubem Kantorem a jeho společností Kantor Graphics spolupracuji už delší dobu. Nevím přesně kolik, ale mám pocit, že je to i dvacet let, protože nám upravuje grafiku a dozoruje grafickou identitu ve velkém množství, což je obdivuhodné při jeho pracovním nasazení. Jako evropský fanklub Colorado Avalanche pod názvem Eurolanche pravidelně dáváme zástupcem tohoto klubu NHL naše propagační materiály, které musí splňovat nejvyšší úroveň profesionality. Jsem rád, že Jakub vždy odvede výbornou práci, která je dnes již nedílnou součástí naší značky.

David Púchovský – Eurolanche President

www.eurolanche.com

Další reference
jiri halak-1

Jiří Halák – Svatební DJ

Jakub Kantor – jméno mladého člověka, díky kterému jsem si po letech uvědomil, jak je pro jakékoliv podnikání podstatný design a ucelený grafický vzhled. Vizitka, web, logo, nabídkové listy, katalog. To jsou materiály jejichž prostřednictvím klienty buď zaujmete, nebo ne. Primárně tedy záleží na jejich vzhledu, který by měl korespondovat s podnikatelským záměrem, aby pak ještě s vhodným obsahem zaujal a ve finále i onu službu či výrobek prodal. Nechal jsem si tedy postupně vypracovat kompletní corporate identity od loga, přes vizitky až po web a další PR materiály, což se následně setkalo s pozitivní odezvou z řad kolegů i klientů a potvrdilo tak správnost rozhodnutí svěřit se do rukou profesionála.

Jiří Halák – Svatební Dj

www.jirihalak.cz

guziursystem-reference

GUZIUR SYSTEM

Spolupráce s KANTOR GRAPHICS byla od samého počátku velice profesionální s přátelským a individuálním přístupem. Díky této spolupráci jsme prošli řadou změn, které ve výsledku obsahují nové logo, nový firemní web, složky, vizitky a grafiku pro polepy na firemní vozy. Tímto však spolupráce nekončí, ale začíná. Vizuální identitu budeme i nadále rozvíjet a opečovávat. Doporučuji a těším se na další spolupráci.

Ing. Daniel Guziur – majitel GUZIUR SYSTEM

www.guziursystem.cz

orlmed-reference

ORLMED

S Jakubem Kantorem spolupracujeme více jak 3 roky. Přestěhováním soukromé ordinace a odkoupením další ordinace v Třinci jsme potřebovali šikovného člověka, který nám vymyslí webové stránky, navrhne moderní logo, vizitky apod. Jakub je můj soused, jeho práci jsem dříve neznala, ale od první schůzky jsme si sedli. Má skvělé nápady, cit pro potřebu klienta, kreativitu, ale hlavně respekt k potřebám a představám klienta. PROFESIONÁLNÍ práce, posuďte sami: www.orlmed.cz Naše spolupráce nekončí, nyní pracujeme nejen na další inovaci stránek. Takže za ORLmedspol s.r.o. a ORL3NEC s.r.o. vřele DOPORUČUJI.

MUDr. Marcela Turoňová – jednatelka společnosti

www.orlmed.cz

zdravysvet-reference

ZDRAVÝ SVET

Po dlouhém čase jsme se rozhodli změnit náš design, staré logo a celkově vzhled našeho e-shopu. Potřebovali jsme osvěžit nejen design, ale mít nový nápad, jelikož toto člověk nedělá každý rok. Proto jsme chtěli maximálně profesionální přístup a kreativitu. Dostali jsme tip na Jakuba Kantora a jeho firmu Kantor Graphics. Jakub Kantor nás překvapil svou rychlostí a hned na první pokus jsme z několika alternativ vybrali nový design. Nový design se líbí nejen nám, ale i našim klientům. Určitě doporučujeme Kantor Graphics pro spolupráci. Jsme velmi spokojeni. V Kantor Graphics jsme našli přesně to, co jsme hledali.

Ing. Pavol Machnič – CEO & founder

www.zdravysvet.sk

belstewart-reference

BEL STEWART

Jakub je spolehlivý a důsledný. Při práci na projektu neřeší pojmy jako je pracovní doba nebo nemožnost uskutečnění. A i když se mu „poštěstí “ mít klienta, jako jsem já, který během projektu udělá několik změn a chce vše podle sebe, Jakub je hvězda a dokáže dojít k úžasnému výsledku bez jediného problému. Jeho příjemné vystupování se nemění ani v kritických situacích. Velice si vážím nadprůměrně a skvělé spolupráce a těším se na budoucí spolupráci.

Daniela Jakodová – marketing specialist

www.belstewart.cz

dacapo-reference

Ristorante da Capo

S panem Jakubem spolupracuji již 5 let. Musím napsat, že tak přátelské a zároveň velmi profesionální pracovní schůzky jsou dnes velkou vzácností, a proto se na každé naše setkání velmi těším. Každou schůzkou se učím něco nového a zároveň vím, že jeho čistou a originální práci posouváme naší restauraci zase o další level výš. Jeho kreativita a nápaditost velmi obohatily naše nabídky a oslovili mnoho hostů. Jsme rádi, že naše spolupráce přetrvává a velmi doporučujeme.

Martina Gromková – manažer Restaurace da Capo

www.ristorantedacapo.cz

michalseidl-reference

Michal Seidl – Svatební DJ & moderátor

Oči kupují! Toto je fráze, kterou všichni známe, ale málo kdo si uvědomí, jak je důležitá. Já po spolupráci s Jakubem Kantorem jsem ty své oči otevřel do plna. KANTOR GRAPHICS do mé práce dýdžeje a hlavně propagování  sebe sama vložili vysoký designový standart. Logo, vizitky, webové  stránky. Vše jsme od základu předělali, sjednotili a oblékli do  moderního kabátu. Díky Jakubovým nápadům jsem se nejen vizuálně, ale i  profesně posunul o mnoho příček nahoru a mohl se zařadit mezi elitu. Už  teď se těším na další projekty, které spolu podnikneme. Děkuji a můžu určitě jen doporučit!!!

Michal Seidl – svatební Dj a moderátor

www.djmichalseidl.cz

michalkavalcik-reference

Michal Kavalčík (KISS Rádio)

Vzpomínám si, jak jsem jednou nutně potřeboval do druhého dne vytvořit grafiku do mého videa a fakt to spěchalo. Na doporučení mého ostravského kamaráda jsem rychle přes messenger napsal Jakubovi z Kantor Graphics, zdali by můj nápad dokázali zrealizovat do druhého dne. K mému úžasu jsem návrh grafiky a celé video měl na stole dokonce v ten večer. Úžasná spolupráce, rychlost, kvalita a pohodová komunikace. A naše spolupráce pokračuje dál a věřím, že nás čekají ještě velké projekty. Díky chlapi!!!

Michal Kavalčík – moderátor, herec a bavič

www.kavalcik.cz

Reference-klient

Projekty – Ing. Aleš Chalupa

Služby pana Jakuba Kantora – Kantor Graphics mi byly doporučeny před třemi lety od mého letitého kamaráda a spolužáka, který dobře zná v jakém tempu pracuji, tudíž by mi nedoporučil nekvalitního člověka, firmu. Tím chci konstatovat, že se přesně trefil a za tak krátkou dobu jako jsou tři roky jsme s panem Kantorem dokázali spolupracovat již na čtyřech projektech a to téměř ve všech dílčích odvětvích, na které se právě pan Kantor a jeho firma Kantor Graphics zaměřuje. Závěrem musím vyzdvihnout jeho profesionální přístup a často z mé strany tlak na čas, který vždy dodržel. Vřele doporučuji jeho služby a těším se na další spolupráci!

Ing. Aleš Chalupa – manažer

pragrgalan-reference

PRAGR & GALAN

O Kubovi jsem se dočetl na webu všechno pozitivní, proto jsem ho oslovil a s radostí se mohu přidat k dalším, co ho doporučují. Jeho kreativita, tvořivost a rychlá práce mi pomohla k vytvoření nového úžasného loga. Děkuji!

Martin Prágr – profesionální tanečník (StarDance)